Hepafilter Einhell
295 kr
Se priset!

Hepafilter Einhell
295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
EinhellBeskrivning
Veckat hepafilter till grovdammsugare.
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 2351110 |
| Bredd | 187 mm |
| Höjd | 163 mm |
| Längd | 186 mm |
| Vikt | 0,355 kg |
| Typ | Hepafilter |
| EAN-nr | 4006825231090 |




