Sugslang Allaway Standard 10 M
1 864 kr

Standard 10 M
1 864 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Standardsugslang (10 m) med handtag i plast, komplett för start i sugdosa. Sugslangen levereras med klomuff eller äldre muff utan klor.
Varumärke
AllawayBeskrivning
Standardsugslang (10 m) med handtag i plast, komplett för start i sugdosa. Sugslangen levereras med klomuff eller äldre muff utan klor.
Egenskaper
| Varumärke | Allaway |
| Art.Nr. | 80894 |
| Färg | Grå/Svart |
| Bredd | 58 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Djup | 40 mm |
| Vikt | 0,56 kg |
| Typ | Sugslang |
| EAN-nr | 6416198808948 |
