Utblåsventil Allaway
170 kr

Utblåsventil Allaway
170 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Utblåsventil för fasad. En lucka som monteras på fasaden vid utblåsröret som öppnar när trycket ökar. Utblåsventilen fungerar som kallrasskydd och mot insekter.
Varumärke
AllawayBeskrivning
Utblåsventil för fasad. En lucka som monteras på fasaden vid utblåsröret som öppnar när trycket ökar. Utblåsventilen fungerar som kallrasskydd och mot insekter.
Egenskaper
| Varumärke | Allaway |
| Art.Nr. | 80792 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 22 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Djup | 760 mm |
| Vikt | 0,6 kg |
| EAN-nr | 6416198807927 |
