Vinkel Allaway 90°
114 kr

90°
114 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
AllawayBeskrivning
90° vinkel i halogenfri och återvinningsbar polypropenplast för 44 mm rörsystem. Ska inte limmas.
Egenskaper
| Varumärke | Allaway |
| Art.Nr. | 80526 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 44 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Djup | 164 mm |
| Vikt | 0,07 kg |
| Typ | Vinkel |
| EAN-nr | 6416198805268 |

