Fruktkvarn Grouw 7 L
1 375 kr
1 299 krSänkt pris!

7 L
1 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En fruktkvarn ifrån Grouw som maler frukten i mindre bitar, så den är klar att användas i fruktpressen.
Varumärke
GrouwBeskrivning
En fruktkvarn ifrån Grouw som maler frukten i mindre bitar, så den är klar att användas i fruktpressen.
5 års garanti.
Egenskaper
| Varumärke | Grouw |
| Art.Nr. | 451742033 |
| Färg | Metall/Röd |
| Bredd | 57,5 cm |
| Höjd | 31 cm |
| Produkttyp | Fruktkvarn |
| Tillverkarens Art.Nr. | 70587 |
| Material | Rostfritt stål |
| Garanti | 5 år |
| Längd | 33 cm |
| EAN-nr | 5709386705879 |


