Avdelare Beslag Design till K-150
129 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Avdelare till K-150 från Beslag Design är en avdelare till K-150 skåpsutdrag som glider stabilt på dämpade skenor från Grass.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Avdelare till K-150 från Beslag Design är en avdelare till K-150 skåpsutdrag som glider stabilt på dämpade skenor från Grass.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 120004109 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 1 mm |
| Längd | 350 mm |
| Djup | 50 mm |
| Produkttyp | Avdelare |
| Djup | 50 cm |
| Bredd | 1 cm |
| EAN-nr | 7350005360498 |
