Barben Beslag Design Platt
479 kr
Beskrivning
Barben Platt från Beslag Design är ett stödben för bardisk.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 330002001 |
| Färg | Silver |
| Bredd | 280 mm |
| Längd | 170 mm |
| Djup | 80 mm |
| Djup | 80 cm |
| Bredd | 280 cm |
| EAN-nr | 7350005361860 |

