Bestickslåda Beslag Design SKYBxD: 525x550 mm
Rek. pris 399 kr
313 kr
Se priset!
Vald variant
Bredd:
525 mm
Djup:
550 mm

SKY
BxD: 525x550 mm
313 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bestickslåda SKY från Beslag Design optimerar utrymmet i besticklådan både på djupet och bredden. Denna besticklåda passar Legra- och Vionarolådor med 16 mm stomme och kan kapas max 15 mm till önskat mått för att passa andra lådor.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Bestickslåda SKY från Beslag Design optimerar utrymmet i besticklådan både på djupet och bredden. Denna besticklåda passar Legra- och Vionarolådor med 16 mm stomme och kan kapas max 15 mm till önskat mått för att passa andra lådor.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 230004214 |
| Färg | Mörkgrå |
| Bredd | 525 mm |
| Höjd | 52 mm |
| Djup | 550 mm |
| Typ | Kökslådeinredning |
| EAN-nr | 7350005363574 |
