Bordsduk Svanefors Sabina Rund
Rek. pris 749 kr
fr.549 kr
Se priset!
Välj variant

Sabina Rund
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Sabina Duk Rosa D200cm
Rund duk i bomull/linneblandning. Tyget är vävt med enchambray som ger ett linneliknande utseende. Duken är 200cm i diameter och passar för det stora runda bordet. Duka gärna med matchande tygservetter och addera en bordsfilt under duken för en riktig lyxig dukning. Produkten är certifierad enligt STANDARD 100 by OEKO-TEX®. Certifieringen garanterar att produkten är testad och fri från ämnen som kan vara skadliga för hälsan och miljön.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Färg | Beige/Gul, Gråsvart, Natur, Rosa |
| Bredd | 200 cm |
| Höjd | 200 cm |
| Diameter | 200 cm |
| Serie | Sabina |
| Produkttyp | Bordsduk |
| Material | 90% Bomull, 10% Linne |
| Mått | 200x200 cm |

