Brödkorg Blomus Desa 26 cmMoonbeam
567 kr
479 krSpara 16 %Kampanj

Desa 26 cm
Moonbeam
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Brödkorg Blomus Desa 26 cm är en brödkorg i bomull i en ställning av pulverlackerat stål. En stilren del av dukningen, både till middagen och frukostbordet.
Varumärke
blomusBeskrivning
Brödkorg Blomus Desa 26 cm är en brödkorg i bomull i en ställning av pulverlackerat stål. En stilren del av dukningen, både till middagen och frukostbordet.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 64207 |
| Färg | Moonbeam |
| Bredd | 260 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Längd | 260 mm |
| Serie | Desa |
| Typ | Brödkorg |
| Material | Pulverlackerat stål/Bomull |
| EAN-nr | 4008832785962 |
