Champagneglas Leonardo Chateau 200 ml 6-pack
830 kr/frp
Se priset!

Chateau 200 ml 6-pack
830 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Champagneglas Leonardo Chateau är lyxiga champagneglas i stöttåligt kristallglas. Glasen förgyller festen och blir ett vackert inslag i ditt vitrinskåp mellan middagarna.
Varumärke
LeonardoBeskrivning
Champagneglas Leonardo Chateau är lyxiga champagneglas i stöttåligt kristallglas. Glasen förgyller festen och blir ett vackert inslag i ditt vitrinskåp mellan middagarna.
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
| Art.Nr. | L061590 |
| Färg | Klarglas |
| Bredd | 40 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Djup | 40 mm |
| Typ | Champagneglas |
| Material | Glas |
| EAN-nr | 4045037615908 |
