Champagneglas Leonardo Daily 200 ml 6-pack
358 kr/frp
Se priset!

Daily 200 ml 6-pack
358 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Champagneglas Leonardo Daily är stilrena champagneglas i stöttåligt kristallglas. Glasen förgyller dukningen och blir ett vackert inslag i ditt vitrinskåp mellan middagarna.
Varumärke
LeonardoBeskrivning
Champagneglas Leonardo Daily är stilrena champagneglas i stöttåligt kristallglas. Glasen förgyller dukningen och blir ett vackert inslag i ditt vitrinskåp mellan middagarna.
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
| Art.Nr. | L063314 |
| Färg | Klarglas |
| Bredd | 50 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Djup | 50 mm |
| Typ | Champagneglas |
| Material | Teqtonglas |
| EAN-nr | 4045037633148 |
