Förkläde OFYR LäderSvart
1 995 kr
Vald variant
Färg:
Svart

Läder
Svart
1 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
OFYRBeskrivning
Exklusivt design för OFYR. Det självklara valet för en stolt OFYR-ägare.
Egenskaper
| Varumärke | OFYR |
| Art.Nr. | 3000239 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 3 cm |
| Höjd | 32 cm |
| Djup | 40 cm |
| Vikt | 1,2 kg |
| Typ | Förkläde |
| Material | Läder |
| EAN-nr | 3011417575511 |

