Köksreling Beslag Design Aveny FörlängingPolerad Obehandlad Mässing
Rek. pris 849 kr
719 kr
699 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Polerad Obehandlad Mässing

Aveny Förlänging
Polerad Obehandlad Mässing
699 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Förlängningsdel till köksreling Aveny från Beslag Design.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 948005-41 |
| Färg | Polerad Obehandlad Mässing |
| Höjd | 50 mm |
| Längd | 600 mm |
| Djup | 70 mm |
| Serie | Aveny |
| Typ | Relingssystem |
| Material | Mässing |
| EAN-nr | 7316180020886 |


