Köksreling Beslag Design Aveny FörlängingEk/Svart
1 039 kr
829 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Färg:
Ek/Svart
Krukor & OdlingsbänkarRabattkant Skotte Garden Unik 21,5 cm 4-pack Förgalvaniserat stål
99 kr/frp
Aveny Förlänging
Ek/Svart
829 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Förlängningsdel till köksreling Aveny från Beslag Design.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 947971-41 |
| Färg | Ek/Svart |
| Höjd | 600 mm |
| Längd | 50 mm |
| Djup | 70 mm |
| Utförande | Ek/Mattsvart |
| Serie | Aveny |
| Typ | Köksreling |
| Material | Ek/Rostfritt |
| EAN-nr | 7316180028035 |


