Lådinsats Beslag Design Basic 600 Besticklåda525x523 mm
439 kr
351 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Djup:
523 mm

Basic 600 Besticklåda
525x523 mm
351 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Besticklåda Basic är en funktionell och stilren lösning för ordning och reda i dina kökslådor. Tillverkad av lättskött och återvinningsbar plast, är denna besticklåda både hållbar och miljövänlig. Med sina linjära arrangemang av facken och smala avdelare, utnyttjas varje centimeter av lådan effektivt. Det ger optimalt utrymme för alla typer av bestick, vilket gör att du enkelt hittar det du behöver för varje måltid.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Besticklåda Basic är en funktionell och stilren lösning för ordning och reda i dina kökslådor. Tillverkad av lättskött och återvinningsbar plast, är denna besticklåda både hållbar och miljövänlig. Med sina linjära arrangemang av facken och smala avdelare, utnyttjas varje centimeter av lådan effektivt. Det ger optimalt utrymme för alla typer av bestick, vilket gör att du enkelt hittar det du behöver för varje måltid.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 230004313 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 525 mm |
| Längd | 52 mm |
| Djup | 523 mm |
| Serie | Basic |
| Typ | Lådinsats |
| Mått | 525x523 mm |
| Material | Polystyrene |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7350005365332 |
