Sanitetspappershållare Tapwell TA 818Honey Gold
1 095 kr
Vald variant
Färg:
Honey Gold

TA 818
Honey Gold
1 095 kr
Förväntas åter i lager 2026-12-23
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TapwellBeskrivning
Sanitetspappershållare Tapwell TA 818 är en hållare för sanitetspapper i stilren design.
Egenskaper
| Varumärke | Tapwell |
| Art.Nr. | 9419177 |
| Färg | Honey Gold |
| Bredd | 99 mm |
| Höjd | 26 mm |
| Djup | 26 mm |
| Typ | Sanitetspappershållare |
| Material | Mässing |
| RSK-nr | 8743975 |
| EAN-nr | 7350004674398 |

