Skål Nybro Crystal NebbiosoVit, 140x240 mm
579 kr
Vald variant
Färg:
Vit
Djup:
140 mm

Nebbioso
Vit, 140x240 mm
579 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Nybro CrystalBeskrivning
Handmålad och unik skål från serien Nebbioso. Skålen är perfekt till småsaker, frukt eller snacks.
Recensioner
Tomas BVerifierad köpare
för 2 år sedanMatchade min vas
Egenskaper
| Varumärke | Nybro Crystal |
| Art.Nr. | NC265990 |
| Färg | Vit |
| Längd | 240 mm |
| Djup | 140 mm |
| Utförande | Endast handdisk, ej mikro/ugnssäker |
| Serie | Nebbioso |
| Typ | Skål |
| Storlek | 140x240 mm |
| Material | Glas |
| EAN-nr | 7320032659902 |

