Brandsäker Soptunna Brabantia FlameGuardBlank Stål, 7 L
549 kr
Vald variant
Färg:
Blank Stål
Volym:
7 l

FlameGuard
Blank Stål, 7 L
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Brandsäker Soptunna Brabantia FlameGuard är en elegant och säker lösning för hemmet eller kontoret. Om något soptunnan tar eld stänger FlameGuard automatiskt av syretillförseln så att i händelse av brand i papperskorgen släcker elden.
Brandsäker Soptunna Brabantia FlameGuard finns att köpa i flera olika storlekar och färger.
Brandsäker Soptunna Brabantia FlameGuard finns att köpa i flera olika storlekar och färger.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Brandsäker Soptunna Brabantia FlameGuard är en elegant och säker lösning för hemmet eller kontoret. Om något soptunnan tar eld stänger FlameGuard automatiskt av syretillförseln så att i händelse av brand i papperskorgen släcker elden.
Brandsäker Soptunna Brabantia FlameGuard finns att köpa i flera olika storlekar och färger.
Brandsäker Soptunna Brabantia FlameGuard finns att köpa i flera olika storlekar och färger.
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Art.Nr. | 378928 |
| Volym | 7 l |
| Färg | Blank Stål |
| Djup | 212 mm |
| Höjd | 295 mm |
| Yta | Blank |
| Vikt | 0,91 kg |
| Bredd | 212 mm |
| Material | Stål, Plast |
| Typ | Soptunna |
| EAN-nr | 8710755378928 |

