Källsortering Theofils Toledo Toppram MörkgråMått: 60x35 mm
Rek. pris 525 kr
519 kr
419 krSpara 19 %Kampanj
Vald variant
Djup:
213 mm
Längd:
548 mm

Toledo Toppram Mörkgrå
Mått: 60x35 mm
419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toppram till källsortering Toledo består av sex varianter. Toppramen monteras enkelt på ram Toledo och ger en mer exklusiv finish.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Toppram till källsortering Toledo består av sex varianter. Toppramen monteras enkelt på ram Toledo och ger en mer exklusiv finish.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 630021 |
| Djup | 213 mm |
| Längd | 548 mm |
| Mått | 60x35 cm |
| Färg | Grå |
| Höjd | 21 mm |
| Material | Plåt |
| Serie | TOLEDO |
| Typ | Källsortering |
| EAN-nr | 7332466059081 |
