Källsorteringskärl Blanco Flexon II 80/3
3 695 kr
2 621 krSpara 29 %Kampanj40 tim kvar!

Flexon II 80/3
2 621 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Källsorteringskärl Blanco Flexon II 80/3 är ett Källsorteringskärl för montering i skåp med utdragbar front. Blanco Flexon II är enkel att montera i ett skåp och det är ett modernt Källsorteringskärl med en genomtänkt och funktionell konstruktion, som dessutom är lätt att rengöra. Källsorteringskärlet passar till 80 cm skåp.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Källsorteringskärl Blanco Flexon II 80/3 är ett Källsorteringskärl för montering i skåp med utdragbar front. Blanco Flexon II är enkel att montera i ett skåp och det är ett modernt Källsorteringskärl med en genomtänkt och funktionell konstruktion, som dessutom är lätt att rengöra. Källsorteringskärlet passar till 80 cm skåp.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 525221 |
| Typ | Källsortering |
| Serie | Flexon II |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Färg | Svart |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 330 mm |
| Material | Plast |
| Bredd | 768 mm |



