Papperskorg Brabantia SORT & GO EnkelFärg: Anthracite, Volym: 16 l
Rek. pris 495 kr
376 kr
Se priset!
Vald variant
Djup:
279 mm
Höjd:
401 mm

SORT & GO Enkel
Färg: Anthracite, Volym: 16 l
376 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med papperskorg Brabantia SORT & GO Enkel, för montering i köksskåpet eller förrådet, organiserar och sorterar du avfallet såsom du vill.
Papperskorg Brabantia SORT & GO Enkel finns i fyra olika färger och tre storlekar, 6, 12, 16 liter.
Glöm inte att köpa avfallspåse från Brabantia för perfekt passform.
Fäste för montering samt skruvar ingår. Brabantia erbjuder 10 års garanti.
Papperskorg Brabantia SORT & GO Enkel finns i fyra olika färger och tre storlekar, 6, 12, 16 liter.
Glöm inte att köpa avfallspåse från Brabantia för perfekt passform.
Fäste för montering samt skruvar ingår. Brabantia erbjuder 10 års garanti.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Med papperskorg Brabantia SORT & GO Enkel, för montering i köksskåpet eller förrådet, organiserar och sorterar du avfallet såsom du vill.
Papperskorg Brabantia SORT & GO Enkel finns i fyra olika färger och tre storlekar, 6, 12, 16 liter.
Glöm inte att köpa avfallspåse från Brabantia för perfekt passform.
Fäste för montering samt skruvar ingår. Brabantia erbjuder 10 års garanti.
Papperskorg Brabantia SORT & GO Enkel finns i fyra olika färger och tre storlekar, 6, 12, 16 liter.
Glöm inte att köpa avfallspåse från Brabantia för perfekt passform.
Fäste för montering samt skruvar ingår. Brabantia erbjuder 10 års garanti.
Recensioner
Carina SVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg och fräsch färg,! Stabil. Dock alldeles för djup för att stoppa i en av '' ICA/Coop kassar i , för att använda som en vanlig sophink i köket. Kassen ''rammlar/dras ner hela tiden... Vi löste dock problemet med att lägga en liten plastburk i botten, för att höja den.
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Art.Nr. | 109966 |
| Volym | 16 l |
| Djup | 279 mm |
| Höjd | 401 mm |
| Vikt | 0,965 kg |
| Bredd | 220 mm |
| Färg | Anthracite |
| Material | Plast |
| Yta | Matt |
| Typ | Papperskorg |
| EAN-nr | 8710755109966 |



