Sanitetspåshållare Habo 175x165 mm Förkromat Stål
Rek. pris 597 kr
339 kr
Se priset!

175x165 mm Förkromat Stål
339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sanitetspåshållare 68476 Krom från Habo är en sanitetspåshållare av förkromat stål. Köp till sanitetspåsar 61092.
Varumärke
HaboBeskrivning
Sanitetspåshållare 68476 Krom från Habo är en sanitetspåshållare av förkromat stål. Köp till sanitetspåsar 61092.
Habo 68476 i förkromat stål är en stilren sanitetspåshållare med väggmonterad och kompakt design som passar i både hem och offentliga badrum. Används tillsammans med sanitetspåsar Habo 61092 för en hygienisk och diskret avfallshantering.
Fördelar: Sanitetspåshållare Habo 175x165 mm Förkromat Stål
- Lätt att montera
- Robust konstruktion
- Estetiskt tilltalande
Fördelar: Sanitetspåshållare Habo 175x165 mm Förkromat Stål
- Lätt att montera
- Robust konstruktion
- Estetiskt tilltalande
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 30056 |
| Typ | Sanitetspåshållare |
| CC-mått | 120 mm |
| Bredd | 165 mm |
| Djup | 175 mm |
| Färg | Krom |
| EAN-nr | 7317900030055 |
