Bänkskiva Wilsonart WilsonartBlack Slate Satin, Svart
1 245 kr
999 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Utförande:
Black Slate Satin
KantlistKantlist Wilsonart Wilsonart till Bänkskiva Black Slate Satin, Svart
99 kr/frp
Bänkskiva Wilsonart Wilsonart
Black Slate Satin, Svart
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BOABeskrivning
Bänkskiva för kök och arbetsbänkar för industri och hemmiljö.
Laminatbänkskiva som passar utmärkt för kök, tvättstuga eller som arbetsbänk. Underhållsfritt och klarar ett tufft köksliv med både vatten, spill och en annan törn. Skivan är värmetålig och stryktålig men skydda alltid skivan med värmeunderlägg och skärbräda när ni skär.
Egenskaper
| Varumärke | BOA |
| Art.Nr. | 61044557 |
| Utförande | Black Slate Satin |
| Färg | Svart |
| Tjocklek | 28 mm |
| Bredd | 610 mm |
| Längd | 3000 mm |
| Typ | Bänkskiva |
| Material | Laminat |
| Serie | Wilsonart |
| EAN-nr | 5025194428213 |

