Kantlist till laminatbänksskiva WilsonartChence Antique
115 kr/frp
99 kr/frpSpara 14 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Utförande:
C126-GRN Chence Antique

Kantlist till laminatbänksskiva Wilsonart
Chence Antique
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BOABeskrivning
Kantlist till laminatbänkskiva Wilsonart. 2st/frp.
Egenskaper
| Varumärke | BOA |
| Art.Nr. | 61050126 |
| Färg | Gråbrun |
| Utförande | C126-GRN Chence Antique |
| Stil | Träimitation |
| Längd | 620 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Bredd | 32 mm |
| Material | Laminat |
| Antal | 2 st/frp |
| Typ | Kantlist |
| EAN-nr | 5025194376217 |

