Diskbänk Blanco Zenar XL 6 S Silgranit InFinoVit, Låda till höger
9 495 kr
6 746 krSpara 29 %Kampanj19 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Vit
Modell:
Låda till höger

Zenar XL 6 S Silgranit InFino
Vit, Låda till höger
6 746 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Blanco Zenar XL 6 S Silgranit InFino är en multifunktionsdiskbänk med genomtänkt design och praktiska tillbehör. Diskbänken har en stor diskho med rymlig avrinningsyta i stilren utformning. Styrning av korgventilens öppning och stängning ovan bänk så att du slipper stoppa ner händerna i diskvattnet när du diskat färdigt. Dessutom har diskbänken Blancos patenterade InFino-avloppssystem.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskbänk Blanco Zenar XL 6 S Silgranit InFino är en multifunktionsdiskbänk med genomtänkt design och praktiska tillbehör. Diskbänken har en stor diskho med rymlig avrinningsyta i stilren utformning. Styrning av korgventilens öppning och stängning ovan bänk så att du slipper stoppa ner händerna i diskvattnet när du diskat färdigt. Dessutom har diskbänken Blancos patenterade InFino-avloppssystem.
Diskbänken är tillverkad av kompositmaterialet Silgranit PuraDur. Den finporiga och slutna graniten hos Silgranit PuraDur är extremt motståndskraftig och reptåligt. Du kan exempelvis skära direkt på ytan utan att förstöra den. Materialet ger dessutom ett effektivt skydd mot smuts och bakterier. Även i direkt solljus bleknar inte Silgranit PuraDur.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 523968 |
| Färg | Vit |
| Modell | Låda till höger |
| Material | Silgranit PuraDur |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 1000 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Zenar |
| Typ | Diskbänk |
| Djup | 510 mm |
| Låddjup | 190 mm |
| EAN-nr | 4020684687973 |
