Diskbänk Blanco Zia 45 S Compact SilgranitSvart
7 495 kr
5 246 krSpara 30 %Kampanj19 tim kvar!

Zia 45 S Compact Silgranit
Svart
5 246 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Blanco Zia 45 S Compact Silgranit är en modernt designad diskbänk med en praktiskt utformad diskho med rena linjer. Den har en smal kant på diskhon och den är vändbar för att du ska kunna anpassa efter ditt kök. Diskbänken är anpassad för montage ovanifrån genom infällning. Den har en korgventil och bräddavlopp. Den har plats för blandare där det finns förborrade hål som du själv väljer vilken som ska slås ut.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskbänk Blanco Zia 45 S Compact Silgranit är en modernt designad diskbänk med en praktiskt utformad diskho med rena linjer. Den har en smal kant på diskhon och den är vändbar för att du ska kunna anpassa efter ditt kök. Diskbänken är anpassad för montage ovanifrån genom infällning. Den har en korgventil och bräddavlopp. Den har plats för blandare där det finns förborrade hål som du själv väljer vilken som ska slås ut.
Diskbänken är tillverkad av kompositmaterialet Silgranit PuraDur. Den finporiga och slutna graniten hos Silgranit PuraDur är extremt motståndskraftig och reptåligt. Du kan exempelvis skära direkt på ytan utan att förstöra den. Materialet ger dessutom ett effektivt skydd mot smuts och bakterier. Även i direkt solljus bleknar inte Silgranit PuraDur.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 526009 |
| Färg | Svart |
| Modell | Vändbar |
| Material | Silgranit PuraDur |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 680 mm |
| Minsta skåpsbredd | 450 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Ja |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Zia |
| Typ | Diskbänk |
| Låddjup | 190 mm |
| Djup | 500 mm |
| EAN-nr | 4020684730259 |
