Diskbänk Intra Insatsbänk HZD1120DL
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Diskbänk Intra Horizon HZD1120DL Vänster
Lådor: 345X415X160 mm
Ursågningsmått: 1099x468 mm
Lådor: 345X415X160 mm
Ursågningsmått: 1099x468 mm
Varumärke
IntraBeskrivning
Ursågningsmått: 1099x468 mm
Ursågningsmått: 1099x468 mm
Ursågningsmått: 1099x468 mm
Recensioner
Arne L SVerifierad köpare
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | HZD1120DL |
| Modell | Lådor till vänster |
| Montering | Infällnad |
| Hål för Blandare | Ja |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 510 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Horizon |
| Låddjup | 160 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
| Bredd | 1120 mm |