Diskbänk Intra Insatsbänk HZD815SRR
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Diskbänk Intra Horizon HZD815SRL Höger
Låda: 345X415X160 mm
Ursågningsmått: 794X468 mm
Låda: 345X415X160 mm
Ursågningsmått: 794X468 mm
Varumärke
IntraBeskrivning
Ursågningsmått: 794x468 mm
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | HZD815SRR |
| Modell | Låda till höger |
| Montering | Infällnad |
| Hål för Blandare | Ja |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 510 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Horizon |
| Låddjup | 160 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
| Bredd | 815 mm |