Diskbänk Stala A1400
fr.7 539 kr
Välj variant

A1400
7 539 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Heltäckande diskbänk med dubbelho (2 st 340x400x180) för 80 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
StalaBeskrivning
Heltäckande diskbänk med dubbelho (2 st 340x400x180) för 80 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Recensioner
MäritVerifierad köpare
för 1 vecka sedanDen har fel mått och hål för kranen sitter åt fel håll. Jag ringde för att få råd innan jag beställde, men tyvärr...
+ Fin
- Fel mått
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Färg | Rostfritt |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 1400 mm |
| Utförande | Höger, Vänster |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Vikt | 12,6 kg |
| Typ | Diskbänk |
| Låddjup | 180 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | A1400-OB0045EM, A1400-OB0045RM, A1400-VB0045EM, A1400-VB0045RM |
| Djup | 610, 635 mm |
