Diskho Blanco Subline 400 Silgranit InfinoVit, Undermontering
6 995 kr
4 871 krSpara 30 %Kampanj19 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Vit
Montering:
Undermontering

Subline 400 Silgranit Infino
Vit, Undermontering
4 871 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 523426 |
| Färg | Vit |
| Modell | Centrerad |
| Material | Silgranit PuraDur |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 460 mm |
| Minsta skåpsbredd | 450 mm |
| Höjd | 202 mm |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Subline |
| Typ | Diskho |
| Låddjup | 190 mm |
| Djup | 430 mm |
| EAN-nr | 4020684682510 |








