Diskho Blanco Subline 430/270 Silgranit Infino
fr.10 495 kr
fr.7 496 krSpara 29 %Kampanj21 tim kvar!
Välj variant

Subline 430/270 Silgranit Infino
7 496 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Klippgrå, Svart, Vit, Vulkangrå |
| Modell | Stor låda till vänster |
| Material | Silgranit PuraDur |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 460 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Höjd | 212 mm |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Subline |
| Typ | Diskho |
| Djup | 755 mm |
| Låddjup | 200/200 mm |



