Diskho Blanco Subline 430/270 Silgranit InfinoVit
10 495 kr
7 496 krSpara 29 %Kampanj19 tim kvar!
Vald variant
Färg:
Vit

Subline 430/270 Silgranit Infino
Vit
7 496 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 523155 |
| Färg | Vit |
| Modell | Stor låda till vänster |
| Material | Silgranit PuraDur |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 460 mm |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Höjd | 212 mm |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Serie | Subline |
| Typ | Diskho |
| Låddjup | 200/200 mm |
| Djup | 755 mm |
| EAN-nr | 4020684677608 |




