Diskho Blanco Subline 700 Level Silgranit Infino
fr.9 495 kr
fr.6 746 krSpara 29 %Kampanj46 tim kvar!
Välj variant

Subline 700 Level Silgranit Infino
6 746 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Fyrkantig diskho för dig med krav på design. Tidlös elegans med en modern design. Täkt överrinningsskydd och den exklusiva korgventilen InFino är snyggt integrerad och lätt att rengöra.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Antracit, Kaffe, Svart |
| Modell | Centrerad |
| Material | Silgranit PuraDur |
| Montering | Undermontering |
| Bredd | 460 mm |
| Utförande | Utan Tillbehör |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Höjd | 212 mm |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | Subline |
| Typ | Diskho |
| Djup | 730 mm |
| Låddjup | 140/200 mm |




