Diskho DecoSteel XV 55 Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
8 245 kr

XV 55 Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
8 245 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Decosteel XV 55
Decosteel
Decosteel är ett svenskt, fristående familjeföretag i Hyltebruk i Småland. Filosofin är att kombinera den modernaste tekniken med äkta hantverk, och att hitta de allra bästa underleverantörerna. Att erbjuda kvalitativa och kundanpassade lösningar är det Decosteel brinner för, vare sig det handlar om form, funktion eller pris.
Decosteel
Decosteel är ett svenskt, fristående familjeföretag i Hyltebruk i Småland. Filosofin är att kombinera den modernaste tekniken med äkta hantverk, och att hitta de allra bästa underleverantörerna. Att erbjuda kvalitativa och kundanpassade lösningar är det Decosteel brinner för, vare sig det handlar om form, funktion eller pris.
Varumärke
DecoSteelBeskrivning
Diskbänk Decosteel XV 55
Decosteel
Decosteel är ett svenskt, fristående familjeföretag i Hyltebruk i Småland. Filosofin är att kombinera den modernaste tekniken med äkta hantverk, och att hitta de allra bästa underleverantörerna. Att erbjuda kvalitativa och kundanpassade lösningar är det Decosteel brinner för, vare sig det handlar om form, funktion eller pris.
Decosteel
Decosteel är ett svenskt, fristående familjeföretag i Hyltebruk i Småland. Filosofin är att kombinera den modernaste tekniken med äkta hantverk, och att hitta de allra bästa underleverantörerna. Att erbjuda kvalitativa och kundanpassade lösningar är det Decosteel brinner för, vare sig det handlar om form, funktion eller pris.
Minsta möjliga skåpsbredd 600 mm.
Fördelar: Diskho DecoSteel XV 55 Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
- Lätt att rengöra med slät rostfri plåt
- Passar i skåp med minsta bredd 600 mm
- Levereras komplett med korgventil och vattenlås
Fördelar: Diskho DecoSteel XV 55 Rostfri Enkel med Korgventil & Vattenlås
- Lätt att rengöra med slät rostfri plåt
- Passar i skåp med minsta bredd 600 mm
- Levereras komplett med korgventil och vattenlås
Recensioner
Anders Svensson Verifierad köpare
för 7 år sedanSnygg design. Bra kvalite. Made in Sweden.
Egenskaper
| Varumärke | DecoSteel |
| Art.Nr. | 29140 |
| Färg | Rostfri |
| Modell | Centrerad |
| Material | Rostfritt stål |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 590 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Vändbar | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Serie | XV |
| Typ | Diskho |
| Låddjup | 200 mm |
| Djup | 440 mm |
