Diskho Intra Frame FR78DF
12 449 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Frame FR78DF från Intra är en elegant insatsbänk för under- eller planlimning med två lådor. De strama linjerna och de avrundade hörnen ger ett modernt, men harmoniskt uttryck. Den levereras med upplyftsventiler, bräddavlopp, renssil och vattenlås. Dessutom ingår diskmedelspump och rensskål i svart plast.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Frame FR78DF från Intra är en elegant insatsbänk för under- eller planlimning med två lådor. De strama linjerna och de avrundade hörnen ger ett modernt, men harmoniskt uttryck. Den levereras med upplyftsventiler, bräddavlopp, renssil och vattenlås. Dessutom ingår diskmedelspump och rensskål i svart plast.
Dimensioner
- Yttermått: 780x510 mm
- Disklådor: 340x380x160 mm
- Yttermått: 780x510 mm
- Disklådor: 340x380x160 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | FR78DF |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Underlimning/Planlimning |
| Hål för Blandare | Ja |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 510 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Frame |
| Låddjup | 160 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Bredd | 780 mm |
| RSK-nr | 8020224 |
| EAN-nr | 7393069016758 |
