Diskho Intra Horizon 615
fr.5 920 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Horizon 615 från Intra är en elegant insatsbänk för under- eller planlimning med en stor och en liten låda. Den levereras med vattenlås, korgventiler, bräddavlopp och ett kranhål.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Horizon 615 från Intra är en elegant insatsbänk för under- eller planlimning med en stor och en liten låda. Den levereras med vattenlås, korgventiler, bräddavlopp och ett kranhål.
Dimensioner
- Stora lådan: 345x415x160 mm
- Lilla lådan: 160x415x120 mm
- Stora lådan: 345x415x160 mm
- Lilla lådan: 160x415x120 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Modell | Stor låda till höger, Stor låda till vänster |
| Montering | Underlimning/Planlimning |
| Hål för Blandare | Ja |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 510 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Horizon |
| Låddjup | 160 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Bredd | 615 mm |
