Diskho Intra Horizon 815 Rostfri Stål för Kök och Tvättstuga
6 411 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Intra Horizon HZ815DM
Diskbänk med två lådor för nedfällning. Levereras med korgventiler, bräddavlopp i den stora lådan och vattenlås.
Lådor: 345X415X160 mm
Ursågningsmått: 794X468 mm
Diskbänk med två lådor för nedfällning. Levereras med korgventiler, bräddavlopp i den stora lådan och vattenlås.
Lådor: 345X415X160 mm
Ursågningsmått: 794X468 mm
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskbänk Intra Horizon HZ815DM
Diskbänk med två lådor för nedfällning. Levereras med korgventiler, bräddavlopp i den stora lådan och vattenlås.
Lådor: 345X415X160 mm
Ursågningsmått: 794X468 mm
Diskbänk med två lådor för nedfällning. Levereras med korgventiler, bräddavlopp i den stora lådan och vattenlås.
Lådor: 345X415X160 mm
Ursågningsmått: 794X468 mm
Levereras med:
-Korgventiler.
-Bräddavlopp i den ena lådan.
-Vattenlås.
Fördelar: Diskho Intra Horizon 815 Rostfri Stål för Kök och Tvättstuga
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Lämplig för både kök och tvättstuga
- Inkluderar korgventiler och bräddavlopp
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | HZ815DM |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Infällnad |
| Hål för Blandare | Ja |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 510 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Horizon |
| Låddjup | 160 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Bredd | 815 mm |
| RSK-nr | 8018319 |
| EAN-nr | 7393069011616 |

