Diskho Intra Horizon HZ615SHR Rostfri Dubbel med Korgventil, Bräddavlopp & Vattenlås
5 920 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Intra Insatsbänk HZ615SHR för nedfällning med en stor och en liten låda. Stora lådan till höger. Diskhon levereras med korgventiler, bräddavlopp och med ett kranhål.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Intra Insatsbänk HZ615SHR för nedfällning med en stor och en liten låda. Stora lådan till höger. Diskhon levereras med korgventiler, bräddavlopp och med ett kranhål.
Stora lådan: 345x415x160 mm
Lilla lådan: 160x415x120 mm
Ursågningsmått: 594x468 mm
Fördelar: Diskho Intra Horizon HZ615SHR Rostfri Dubbel med Korgventil, Bräddavlopp & Vattenlås
- Stor och liten låda
- Levereras med korgventiler
- Hål för blandare
Lilla lådan: 160x415x120 mm
Ursågningsmått: 594x468 mm
Fördelar: Diskho Intra Horizon HZ615SHR Rostfri Dubbel med Korgventil, Bräddavlopp & Vattenlås
- Stor och liten låda
- Levereras med korgventiler
- Hål för blandare
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | HZ615SHR |
| Modell | Stor låda till höger |
| Montering | Infällnad |
| Hål för Blandare | Ja |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 510 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Horizon |
| Låddjup | 160 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Bredd | 615 mm |
| RSK-nr | 8018318 |
| EAN-nr | 7393069011371 |

