Diskho Intra Horizon HZ815DMF för Kök och Tvättstuga, Rostfri, Dubbel
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
IntraBeskrivning
Dimensioner
- Yttermått: 815x510 mm
- Lådor: 345x415x160 mm
Fördelar: Diskho Intra Horizon HZ815DMF för Kök och Tvättstuga, Rostfri, Dubbel
- Passar både kök och tvättstuga
- Tillverkad i hållbart rostfritt stål
- Dubbel diskho för effektivitet
- Yttermått: 815x510 mm
- Lådor: 345x415x160 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | HZ815DMF |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Underlimning/Planlimning |
| Hål för Blandare | Ja |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 510 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Horizon |
| Låddjup | 160 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Bredd | 815 mm |