Diskho Intra Insatsbänk BA340-R06
2 968 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Intra Insatsbänk BA340-R06 är en enkellåda för nedfällning. Diskhon levereras med propp, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Intra Insatsbänk BA340-R06 är en enkellåda för nedfällning. Diskhon levereras med propp, bräddavlopp och vattenlås.
Låda: 340x300x145 mm
Ursågningsmått: 370x330 mm R65
Ursågningsmått: 370x330 mm R65
Recensioner
JohnVerifierad köpare
för 4 år sedanBra kvalitet, Bra fästanordning. Bra avloppsanslutning.
- Önskvärd anslutning stegvis ner till 32 eller 26 mm i styv plast.
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | BA340-R06 |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Infällnad |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 360 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 400 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Barents |
| Låddjup | 145 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Bredd | 400 mm |
| RSK-nr | 8019071 |
| EAN-nr | 5708563113070 |

