Diskho Intra Insatsbänk BA400-R06
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
IntraBeskrivning
Låda: 400x340x145 mm
Ursågningsmått: 430x370 mm R95
Ursågningsmått: 430x370 mm R95
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | BA400-R06 |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Infällnad |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 400 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Barents |
| Låddjup | 145 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Bredd | 460 mm |