Diskho Intra Insatsbänk BA500-R06
4 641 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Intra Insatsbänk BA500-R06 är en enkellåda för nedfällning. Diskhon levereras med propp, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Intra Insatsbänk BA500-R06 är en enkellåda för nedfällning. Diskhon levereras med propp, bräddavlopp och vattenlås.
Låda: 500x400x160 mm
Ursågningsmått: 525x425 mm R83
Ursågningsmått: 525x425 mm R83
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | BA500-R06 |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Infällnad |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 460 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Barents |
| Låddjup | 160 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Bredd | 560 mm |
| RSK-nr | 8019075 |
| EAN-nr | 7055570015131 |

