Diskho Intra Insatsbänk BC380-R26
3 251 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Intra Insatsbänk BC380-R26 är en rund låda för nedfällning. Diskhon levereras med propp, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Intra Insatsbänk BC380-R26 är en rund låda för nedfällning. Diskhon levereras med propp, bräddavlopp och vattenlås.
Låda: Ø385x180 mm
Ursågningsmått: Ø430 mm
Ursågningsmått: Ø430 mm
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | BC380-R26 |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Infällnad |
| Hål för Blandare | Nej |
| Färg | Rostfri |
| Diameter | 450 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Barents |
| Låddjup | 180 mm |
| Produkttyp | Rund Diskho |
| RSK-nr | 8019078 |
| EAN-nr | 5708563110574 |

