Diskho Intra Insatsbänk HZ615SHL
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
IntraBeskrivning
Stora lådan: 345x415x160 mm
Lilla lådan: 160x415x120 mm
Ursågningsmått: 594x468 mm
Lilla lådan: 160x415x120 mm
Ursågningsmått: 594x468 mm
Recensioner
Margareta OVerifierad köpare
för 7 år sedanAndra gången jag köpt samma insatsbänk o. det säger något om att jag är väldigt nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | HZ615SHL |
| Modell | Stor låda till vänster |
| Montering | Infällnad |
| Hål för Blandare | Ja |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 510 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Horizon |
| Låddjup | 160 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Bredd | 615 mm |