Diskho Intra Insatsbänk HZ615SHL
5 920 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Intra Insatsbänk HZ615SHL för nedfällning med en stor och en liten låda. Stora lådan till vänster. Levereras med korgventiler, bräddavlopp och med ett kranhål.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Intra Insatsbänk HZ615SHL för nedfällning med en stor och en liten låda. Stora lådan till vänster. Levereras med korgventiler, bräddavlopp och med ett kranhål.
Stora lådan: 345x415x160 mm
Lilla lådan: 160x415x120 mm
Ursågningsmått: 594x468 mm
Lilla lådan: 160x415x120 mm
Ursågningsmått: 594x468 mm
Recensioner
Margareta OVerifierad köpare
för 7 år sedanAndra gången jag köpt samma insatsbänk o. det säger något om att jag är väldigt nöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | HZ615SHL |
| Modell | Stor låda till vänster |
| Montering | Infällnad |
| Hål för Blandare | Ja |
| Färg | Rostfri |
| Djup | 510 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Horizon |
| Låddjup | 160 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Bredd | 615 mm |
| RSK-nr | 8018317 |
| EAN-nr | 7393069011333 |

