Diskho Intra Omnia 595
fr.9 868 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Omnia 595 från Intra är en elegant insatsbänk med univsersalfläns som kan användas både för nedfällning, under- och planlimning. Diskhon har en stor och en liten låda. De strama linjerna och de avrundade hörnen ger ett modernt, men harmoniskt uttryck. Den levereras med manuella korgventiler, bräddavlopp i stora lådan och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Omnia 595 från Intra är en elegant insatsbänk med univsersalfläns som kan användas både för nedfällning, under- och planlimning. Diskhon har en stor och en liten låda. De strama linjerna och de avrundade hörnen ger ett modernt, men harmoniskt uttryck. Den levereras med manuella korgventiler, bräddavlopp i stora lådan och vattenlås.
Dimensioner
- Yttermått: 595x510 mm
- Stora lådan: 340x380x180 mm
- Lilla lådan: 155x380x120 mm
- Yttermått: 595x510 mm
- Stora lådan: 340x380x180 mm
- Lilla lådan: 155x380x120 mm
Recensioner
Per AVerifierad köpare
för 4 år sedanFungerar bra, lätt att montera.
+ Bra storlek på hoarna
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Modell | Stor låda till höger, Stor låda till vänster |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Hål för Blandare | Ja |
| Färg | Grå/Rostfri |
| Djup | 510 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Omnia |
| Låddjup | 160 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Bredd | 595 mm |
