Diskho Intra Omnia 780 Dubbla Lådor
10 765 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskho Omnia 780 Dubbla Lådor från Intra är en elegant insatsbänk med univsersalfläns som kan användas både för nedfällning, under- och planlimning. Denna diskho har två stora lådor. De strama linjerna och de avrundade hörnen ger ett modernt, men harmoniskt uttryck. Diskhon levereras med manuella korgventiler, bräddavlopp i ena lådan och vattenlås.
Varumärke
IntraBeskrivning
Diskho Omnia 780 Dubbla Lådor från Intra är en elegant insatsbänk med univsersalfläns som kan användas både för nedfällning, under- och planlimning. Denna diskho har två stora lådor. De strama linjerna och de avrundade hörnen ger ett modernt, men harmoniskt uttryck. Diskhon levereras med manuella korgventiler, bräddavlopp i ena lådan och vattenlås.
Dimensioner
- Yttermått: 780x510 mm
- Disklådor: 340x380x160 mm
- Yttermått: 780x510 mm
- Disklådor: 340x380x160 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Intra |
| Art.Nr. | OMNIA78DF |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad/Planlimning/Underlimning |
| Hål för Blandare | Ja |
| Färg | Grå/Rostfri |
| Djup | 510 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Omnia |
| Låddjup | 160 mm |
| Produkttyp | Diskho |
| Bredd | 780 mm |
| RSK-nr | 8089529 |
| EAN-nr | 7393069019667 |
