Diskho Nordic Tech Edge 230 X
fr.2 694 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Edge 230 X
2 694 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Diskho Edge 230 X från Nordic Tech är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med borstad yta och kryssknäckt botten. Denna diskho levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskho Edge 230 X från Nordic Tech är en kraftig disklåda i 1,2 mm rostfritt stål med borstad yta och kryssknäckt botten. Denna diskho levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Edge är en modern serie disklådor med raka linjer och skarpa hörn. Snygg kombination av funktion och design.
Mått
- Yttermått: 270x440 mm
- Innermått: 230x400 mm
- Djup: 160 mm
- Invändig hörnradie: 5 mm
- Utvändig hörnradie: 10 mm
- Materialtjocklek: 1,2 mm
Mått
- Yttermått: 270x440 mm
- Innermått: 230x400 mm
- Djup: 160 mm
- Invändig hörnradie: 5 mm
- Utvändig hörnradie: 10 mm
- Materialtjocklek: 1,2 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad/Isvetsning/Planlimning/Underlimning/Undermontering |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 440 mm |
| Höjd | 160 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 300 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Edge |
| Låddjup | 160 mm |
| Tjocklek | 1,2 mm |
| Typ | Diskho |
| Bredd | 270 mm |
| Färg | Guld, Koppar, Rostfri, Svart |

