Diskho Nordic Tech Quartz 350Svart
Rek. pris 5 995 kr
4 796 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart
Förväntas åter i lager 2027-01-01
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Diskho Quartz 350 från Nordic Tech är en stilren kompositvask med en innerradie på 10 mm. Disklådan levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskho Quartz 350 från Nordic Tech är en stilren kompositvask med en innerradie på 10 mm. Disklådan levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Mått
- Innermått: 350x400 mm
- Djup: 200 mm
- Invändig hörnradie: 10 mm
- Innermått: 350x400 mm
- Djup: 200 mm
- Invändig hörnradie: 10 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | NT QUARTZ 350 BLACK |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad/Underlimning/Undermontering |
| Färg | Svart |
| Djup | 456 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Bredd | 406 mm |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Material | Kvartskomposit |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Nordic Quartz |
| Låddjup | 200 mm |
| Typ | Diskho |
| EAN-nr | 7350026785171 |

