Diskho Nordic Tech Quartz 500Svart
Rek. pris 6 995 kr
5 596 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Svart

Quartz 500
Svart
5 596 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Diskho Quartz 500 från Nordic Tech är en stilren kompositvask med en innerradie på 10 mm. Disklådan levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskho Quartz 500 från Nordic Tech är en stilren kompositvask med en innerradie på 10 mm. Disklådan levereras med vattenlås, korgventil och bräddavloppsanslutning.
Mått
- Innermått: 500x400 mm
- Djup: 200 mm
- Invändig hörnradie: 10 mm
- Innermått: 500x400 mm
- Djup: 200 mm
- Invändig hörnradie: 10 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | NT QUARTZ 500 BLACK |
| Modell | Centrerad |
| Montering | Infällnad/Underlimning/Undermontering |
| Färg | Svart |
| Djup | 456 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Bredd | 556 mm |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Material | Kvartskomposit |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Nordic Quartz |
| Låddjup | 200 mm |
| Typ | Diskho |
| EAN-nr | 7350026785195 |

